Profesori, predstavite se....

Profesori, predstavite se....

PostPostao/la Petar Soldo » 3. 3. 2009. 10:06

A sada dame igospodo predstavljam vam predstavljajuće profesore :D :D :D :D :ugeek: :ugeek: :ugeek: :ugeek: :ugeek: :ugeek: :ugeek:
Smijeh je lijek
Petar Soldo

Re: Profesori, predstavite se....

PostPostao/la AGAsan_Leon » 15. 3. 2009. 20:17

ha ha ha
S usta riba gine, jer strada kad zine
AGAsan_Leon

PostPostao/la VIŠNJICA ŠESTAK » 18. 3. 2009. 14:59

Od nekud treba početi...učiteljica sam razredne nastave, radim u PŠ, trenutno u 1. razredu.
Majka sam troje djece (19, 14 i 11 godina).
Radim u školi 22 godine.
Izviđač sam 25 godina.
Kad ima volje ima i načina
VIŠNJICA ŠESTAK

PostPostao/la AGAsan_Leon » 18. 3. 2009. 15:58

lijepo, lijepo, kratko i jasno
AGAsan_Leon

PostPostao/la Sanja Kovačević » 18. 3. 2009. 23:08

Učiteljica sam tehničke kulture i informatike i imam 20 godina radnog staža. Uz redovnu nastavu zadužena sam za rad grupa u području tehničke kulture (npr. maketari, modelari, elektroničari, robotičari, fotoamateri).
U ostalim poslovima bavim se održavanjem informatičke opreme u školi, administriranjem web stranica, projekta "Net u školi", e-matice, infomatičkog opismenjavanja djelatnika škole.
U svojem dosadašnjem radu ostvarila sam razne projekte, priredbe, aktivnosti u i izvan OŠ, te sudjelovala sa svojim učenicima na raznovrsnim natjecanjima (tehnička kultura, informatika, fotografija).
Trenutno sam voditeljica županijskog stručnog vijeća za tehničku kulturu za Zagreb-zapad. Sudjelujem u izradi zadataka za natjecanja u tehničkoj kulturi i član sam Državnog povjerenstva za natjecanja u tehničkoj kulturi.
Za svoj rad i uspjehe, prošle godine sam promovirana u učiteljicu-savjetnicu, na što sam vrlo ponosna.
Sanja Kovačević

PostPostao/la AGAsan_Leon » 19. 3. 2009. 15:37

e to je već malo duže.
AGAsan_Leon

PostPostao/la VIŠNJICA ŠESTAK » 19. 3. 2009. 23:39

Trebate se ponositi kolegice Sanja, trebate :P
Čestitam slika
Kad ima volje ima i načina
VIŠNJICA ŠESTAK

PostPostao/la AGAsan_Leon » 20. 3. 2009. 20:02

Sanja Kovačević je napisao/la:Učiteljica sam tehničke kulture i informatike i imam 20 godina radnog staža. Uz redovnu nastavu zadužena sam za rad grupa u području tehničke kulture (npr. maketari, modelari, elektroničari, robotičari, fotoamateri).
U ostalim poslovima bavim se održavanjem informatičke opreme u školi, administriranjem web stranica, projekta "Net u školi", e-matice, infomatičkog opismenjavanja djelatnika škole.
U svojem dosadašnjem radu ostvarila sam razne projekte, priredbe, aktivnosti u i izvan OŠ, te sudjelovala sa svojim učenicima na raznovrsnim natjecanjima (tehnička kultura, informatika, fotografija).
Trenutno sam voditeljica županijskog stručnog vijeća za tehničku kulturu za Zagreb-zapad. Sudjelujem u izradi zadataka za natjecanja u tehničkoj kulturi i član sam Državnog povjerenstva za natjecanja u tehničkoj kulturi.
Za svoj rad i uspjehe, prošle godine sam promovirana u učiteljicu-savjetnicu, na što sam vrlo ponosna.
pošto je u našoj školi natjecanje iz tehničkog na skici autobusa iz priručnika za učitelje piše vaše ime :D
AGAsan_Leon

PostPostao/la Ivan Slijepčević » 31. 10. 2009. 21:12

ma, koji su ti likovi? hehehe!
Ivan Slijepčević

PostPostao/la Petar Soldo » 31. 10. 2009. 22:29

Sanja Kovačević je napisao/la:Učiteljica sam tehničke kulture i informatike i imam 20 godina radnog staža. Uz redovnu nastavu zadužena sam za rad grupa u području tehničke kulture (npr. maketari, modelari, elektroničari, robotičari, fotoamateri).

Radite na e-matici. Moja mama bi puuuno mogla s vama razgovarat.
Smijeh je lijek
Petar Soldo

Natrag na Svijet oko nas

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.