Prijedlozi za e-Dnevnik

Pravila foruma
Ovaj forum namijenjen je za međusobnu komunikaciju i razmjenu iskustava korisnika CARNetovog e-Dnevnika. Za službene odgovore na upite molimo da se obratite na adresu CARNetove podrške obrazovnom sustavu na adresu helpdesk@skole.hr.

Prijedlozi za e-Dnevnik

PostPostao/la Mirko Martinović » 21. 12. 2014. 21:42

Neki od nastavnika u našoj školi imaju ideje za e-Dnevnik, pa sam odlučio otvoriti temu. Znam da ovaj forum nije namijenjen komunikaciji s Carnetom, ali možda se iskristaliziraju neke dobre ideje koje možemo poslati Carnetu.
Mirko Martinović

Re: Prijedlozi za e-Dnevnik

PostPostao/la Sonja Bulešić-Milić » 29. 5. 2017. 16:34

Od rujna 2017. je naša škola korisnik e-Dnevnika, možda to što predlažem već postoji, ako da - javite.
Treba nam mogućnost da kombiniranu grupu mogu činiti različiti predmeti. U Ekonomskoj školi u Puli slučaj je to s predmetima: Njemački jezik i Njemački jezik s dopisivanjem. Djeca iz 2 razredna odjela zajedno imaju njemački iako im se predmeti tako različito zovu.
Ovako profesorica mora otvarati i administrirati svaki dnevnik rada zasebno (npr. 3.b i 3.c)
(Upravo sam na helpdesk@skole.hr poslala primjedbu na jezik foruma - Postao/la Sonja B. Milić ??? Tko je postao ja? Ja sam nešto objavila, poslala, napisala... Ne valja pretjerivati s uvođenjem hrvatskog u informatičke izraze, ali niti obratno, bez kriterija uvoditi engleski u svakodnevne normalne situacije i postupke..)
Sonja Bulešić-Milić

Re: Prijedlozi za e-Dnevnik

PostPostao/la Marija Lozančić » 9. 6. 2017. 13:28

bila bi dobra mogućnost da prilikom upisivanja blok sata vrijeme aktivnosti i potraje 2 sata umjesto 45 minuta je na početku sata upišem sat a na kraju upisujem ocjene i moram ponovo ukucavati šifru
Marija Lozančić

Natrag na e-Dnevnik

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.